KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 14346580
nr 1434 6580
Grafiska blad
3 st. Modell äldre, 42x60, yttermått inklusive ram: 66x86 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:46:53
25/11 16:27:29
500 kr
29/11 18:41:54